Zafer mahallesi Nasrettin hoca bulvarı yağcı oğlu Apt. 48/A 05541556275 05372089007

Hakkımızda

2011 yılında kurulan Pilot Garage Oto Ekspertiz, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün genişleyen bayi ağıyla ekspertiz alanında otomobil Ekspertiz / Oto Check Up Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işinin uzmanı sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri araçların ekspertiz raporlarıyla hizmet vermeyi amaçlıyor. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji makinalar, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım - satım sırasında herkesin güvendiği firmada esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Pilot Garage, karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında ticaret yapabilmesi için kurulmuştur. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla Pilot Garage Oto Ekspertiz için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

Adres

Zafer mahallesi Nasrettin hoca bulvarı yağcı oğlu Apt. 48/A

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:00 - 19:00 Cumartesi: 08:00 - 19:00 Pazar: 10:00 - 17:00

Copyright ©2021 Polatlı Oto Ekspertiz, Polatlı Computest, Polatlı Pilot Garage Ekspertiz, polatlı oto ekspertiz hizmetleri, pilot oto garage polatlı, araç ekspertiz nasıl yapılır, araç muayene istasyonu polatlı, araç muayene muayenede gerekli bilgiler, hasarlı araç sorgulama polatlı, araba satın alma

Tıkla Hemen Ara
Yol Tarifi Al
Whatsapp Ekle 05372089007